helpfulness (2.1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон
