helpfulness (2.1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
