helpfulness (2.1.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Update
ur: تجدید

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Time
ur: وقت

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Anonymous
ur: گمنام
