helpfulness (2.1.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Download
is: Tak niður

en: Date
is: Dagfesting

en: Message
is: Boð

en: Update
is: Dagfør

en: Time
is: Tíð

en: User
is: Brúkari

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Deleted
is: Strikað

en: Alias
is: Hjáleinki
