helpfulness (2.1.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Alias
jv: Singlon
