helpfulness (2.1.2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Update
hu: Frissítés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Time
hu: Idő

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Browser
hu: Böngésző

en: Deleted
hu: Törölt

en: New
hu: Új

en: Message Text
hu: Üzenet szövege

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Alias
hu: Álnév

en: Email options
hu: Emailek beállításai

en: Report
hu: Beszámoló

en: Yes, delete!
hu: Igen, törlés!

en: Thank you for your feedback.
hu: Köszönet a visszajelzésért.

en: Archived
hu: Archivált

en: Comments:
hu: Hozzászólások:
