helpfulness (2.1.2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Time
ml: സമയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
