helpfulness (2.1.2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Browser
te: విహారిణి
