helpfulness (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Update
et: Uuenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Browser
et: Brauser

en: New
et: Uus

en: Report
et: Teavita

en: Yes, delete!
et: Jah, kustuta

en: Archived
et: Arhiveeritud
