helpfulness (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Update
uk: Оновити

en: Archive
uk: Архів

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: System Path
uk: Системний шлях

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Browser
uk: Браузер

en: New
uk: Нові

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Alias
uk: Синонім

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: Report
uk: Звіт

en: Thank you for your feedback.
uk: Дякуємо за відгук.

en: Archived
uk: Архівовано

en: Comments:
uk: Коментарі:
