helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Browser
mn: Хөтөч
