helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Anonymous
mr: अज्ञात
