helpfulness (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Update
nl: Bijwerken

en: Archive
nl: Archief

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: New
nl: Nieuwe

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Report
nl: Rapport

en: Thank you for your feedback.
nl: Bedankt voor uw feedback.

en: Archived
nl: Gearchiveerd
