helpfulness (8.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Browser
el: Περιηγητής

en: New
el: Δημιουργία

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Report
el: Αναφορά
