helpfulness (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Update
az: Yeniləmə

en: Archive
az: Arxiv

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Browser
az: Brauzer

en: Deleted
az: Silindi

en: New
az: Yeni

en: Alias
az: Ləqəb
