helpfulness (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Update
fi: Päivitys

en: Archive
fi: Arkisto

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Browser
fi: Selain

en: Deleted
fi: Poistettu

en: New
fi: Uusi

en: not available
fi: ei saatavilla

en: Comment options
fi: Kommenttivaihtoehdot

en: Email options
fi: Sähköpostiasetukset

en: Report
fi: Raportoi

en: Yes, delete!
fi: Kyllä, poista!

en: Archived
fi: Arkistoitu
