helpfulness (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
