helpfulness (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Report
gu: અહેવાલ
