helpfulness (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Update
ja: 更新

en: Archive
ja: アーカイブ

en: Time
ja: 時間

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Deleted
ja: 削除済み

en: New
ja: 新

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Alias
ja: エイリアス

en: Email options
ja: メールオプション

en: Report
ja: レポート

en: Archived
ja: アーカイブ
