helpfulness (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Download
vi: Tải về

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Update
vi: Cập nhật

en: Time
vi: Thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: New
vi: Mới

en: not available
vi: hiện không có

en: Alias
vi: Tên giả

en: Yes, delete!
vi: Vâng, xóa!
