Henry Ford College Base Theme (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
