Henry Ford College Base Theme (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
