Henry Ford College Base Theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Tabs
id: Tab

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Billboard
id: Papan iklan

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
