Henry Ford College Base Theme (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
