Henry Ford College Base Theme (1.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Tabs
sv: Flikar

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
