Henry Ford College Base Theme (1.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
