Henry Ford College Base Theme (1.0.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Add new comment
fil: Magdagdag nang bagong puna

en: Billboard
fil: Karatula

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
