Henry Ford College Base Theme (1.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
