Henry Ford College Base Theme (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
