Henry Ford College Base Theme (1.1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
