Henry Ford College Base Theme (1.1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Tabs
fr: Onglets

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
