Henry Ford College Base Theme (1.1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Tabs
ja: タブ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
