Henry Ford College Base Theme (1.1.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
