Henry Ford College Base Theme (1.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا
