Henry Ford College Base Theme (1.2.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Highlighted
ar: مبرز
