Henry Ford College Base Theme (1.2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor
