Henry Ford College Base Theme (1.2.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Tabs
oc: Onglets

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
