Henry Ford College Base Theme (1.2.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
