Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Header bottom
am: ራስጌ እታች
