Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Header top
de: Kopfzeile oben

en: Header bottom
de: Kopfzeile unten

en: First Sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second Sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date
