Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
