Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
