Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы
