Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Highlighted
nn: Utheva
