Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Header top
ro: Cap sus

en: Header bottom
ro: Cap jos

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
