Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Header bottom
ru: Заголовок внизу

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Billboard
ru: Афиша

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
