Henry Ford College Base Theme (1.2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
