Henry Ford College Base Theme (1.2.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Highlighted
be: Выдзелены
