Henry Ford College Base Theme (1.2.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
