Henry Ford College Base Theme (1.2.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
